Home > Produkter > Kondensatoren > Aluminium - Polymer Kondensatoren > 6SW180MX
6SW180MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft 6SW180MX mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number 6SW180MX
Hiersteller Rubycon
Beschreiwung CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
(an US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 6SW180MX Hiersteller Rubycon
Beschreiwung CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 97266 pcs Datenlabel SLG, SWZ, SW Series
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 6.3V
Typ Polymer Toleranz ±20%
Surface Mount Land Gréisst - Gréisst / Dimensioun 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie PC-CON, SW Bewäertungen -
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 105°C Mounting Type Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Abstand -
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Héicht - Sëtz (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (equivalent Serie Resistance) 9 mOhm Detailbeschreiwung 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapazitéit 180µF Applikatiounen General Purpose