Home > Produkter > Fans, Thermal Management > DC Fans > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft F412R-24LB mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number F412R-24LB
Hiersteller Copal Electronics
Beschreiwung FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(an US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-24LB Hiersteller Copal Electronics
Beschreiwung FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 16873 pcs Datenlabel F412R
Kategorie Fans, Thermal Management Breet 12.20mm
Gewiicht 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 20.4 ~ 27.6VDC
Voltage - bewäert 24VDC Terminatioun 2 Wire Leads
Statesch Druck 0.059 in H2O (14.7 Pa) Gréisst / Dimensioun Square - 41mm L x 41mm H
Serie F412R RPM 4200 RPM
Power (Watts) 720mW Aner Names 563-1137
F412R24LB
Operatioun Temperatur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Kaméidi 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Eegeschaften -
Fan Type Tubeaxial Der aktueller Rating 0.030A