Home > Produkter > Fans, Thermal Management > DC Fans > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft F412R-12LB mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number F412R-12LB
Hiersteller Copal Electronics
Beschreiwung FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(an US Dollars)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number F412R-12LB Hiersteller Copal Electronics
Beschreiwung FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 15687 pcs Datenlabel F412R Series
Kategorie Fans, Thermal Management Breet 12.20mm
Gewiicht 0.044 lb (19.96g) Voltage Range 10.2 ~ 13.8VDC
Voltage - bewäert 12VDC Terminatioun 2 Wire Leads
Statesch Druck 0.059 in H2O (14.7 Pa) Gréisst / Dimensioun Square - 41mm L x 41mm H
Serie F412R RPM 4200 RPM
Power (Watts) 480mW Aner Names 563-1136
F412R12LB
Operatioun Temperatur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Kaméidi 16.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Eegeschaften -
Fan Type Tubeaxial Der aktueller Rating 0.040A