Home > Produkter > Resistors > Duerch Hole Widerstände > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft MFR25SFRF52-412R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number MFR25SFRF52-412R
Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 1/4W 1% AXIAL
(an US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFR25SFRF52-412R Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 1/4W 1% AXIAL Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 5895454 pcs Datenlabel MFR Series
Kategorie Resistors Toleranz ±1%
Temperaturkoeffizient ±100ppm/°C Supplier Device Package Axial
Gréisst / Dimensioun 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serie MFR
Resistance 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Operatioun Temperatur -55°C ~ 155°C Zuel vun Terminatiounen 2
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Héicht - Sëtz (Max) -
Eegeschaften - Detailbeschreiwung 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film