Home > Produkter > Resistors > Duerch Hole Widerstände > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft MFP50SBRE52-412R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number MFP50SBRE52-412R
Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(an US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MFP50SBRE52-412R Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 666850 pcs Datenlabel MFP Series
Kategorie Resistors Toleranz ±0.1%
Temperaturkoeffizient ±50ppm/°C Supplier Device Package Axial
Gréisst / Dimensioun 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie MFP
Resistance 412 Ohms Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Operatioun Temperatur -55°C ~ 155°C Zuel vun Terminatiounen 2
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Héicht - Sëtz (Max) -
Eegeschaften - Detailbeschreiwung 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film