Home > Produkter > Resistors > Duerch Hole Widerstände > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft FMP200FBF52-412R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number FMP200FBF52-412R
Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Part Number FMP200FBF52-412R Hiersteller Yageo
Beschreiwung RES MF 2W 1% AXIAL Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 2375154 pcs Datenlabel FMP Series
Kategorie Resistors Toleranz ±1%
Temperaturkoeffizient ±100ppm/°C Supplier Device Package Axial
Gréisst / Dimensioun 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Serie FMP
Resistance 412 Ohms Power (Watts) 2W
Verpakung Bulk Package / Case Axial
Operatioun Temperatur -55°C ~ 155°C Zuel vun Terminatiounen 2
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Héicht - Sëtz (Max) -
Eegeschaften Flame Proof, Safety Detailbeschreiwung 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film