Home > Produkter > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF1206BTE412R
RNCF1206BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft RNCF1206BTE412R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number RNCF1206BTE412R
Hiersteller Stackpole Electronics, Inc.
Beschreiwung RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206
(an US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1206BTE412R Hiersteller Stackpole Electronics, Inc.
Beschreiwung RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 876721 pcs Datenlabel Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Resistors Toleranz ±0.1%
Temperaturkoeffizient ±25ppm/°C Supplier Device Package 1206
Gréisst / Dimensioun 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie RNCF
Resistance 412 Ohms Power (Watts) 0.333W, 1/3W
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 155°C Zuel vun Terminatiounen 2
Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrik Standard Lead Time 12 Weeks
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Héicht - Sëtz (Max) 0.026" (0.65mm)
Eegeschaften Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Detailbeschreiwung 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kreatioun Thin Film