Home > Produkter > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
RGC1206DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft RGC1206DTC412R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number RGC1206DTC412R
Hiersteller Stackpole Electronics, Inc.
Beschreiwung RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(an US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RGC1206DTC412R Hiersteller Stackpole Electronics, Inc.
Beschreiwung RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 1807809 pcs Datenlabel Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategorie Resistors Toleranz ±0.5%
Temperaturkoeffizient ±50ppm/°C Supplier Device Package 1206
Gréisst / Dimensioun 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Serie RGC
Resistance 412 Ohms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Aner Names RGC 1/8 T2 412 0.5% R