Home > Produkter > Integrierte Circuits (ICs) > PMIC - Spannungsregler - Linear > LD39150DT18-R
LD39150DT18-R
LD39150DT18-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft LD39150DT18-R mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number LD39150DT18-R
Hiersteller STMicroelectronics
Beschreiwung IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK
(an US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number LD39150DT18-R Hiersteller STMicroelectronics
Beschreiwung IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 85003 pcs Datenlabel LD39150xx
Kategorie Integrierte Circuits (ICs) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1.5A
Voltage - Ausgab (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Ausgab (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Supplier Device Package DPAK
Serie - Schutz Features Over Current, Over Temperature
Verpakung Cut Tape (CT) Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) Ausgängegkeet Fixed
Ausgabkonfiguratioun Positive Aner Names 497-7790-1
LD39150DT18R
Operatioun Temperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Zuel vun Regulatiounen 1
Mounting Type Surface Mount Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detailbeschreiwung Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DPAK
Aktuell - Quiescent (Iq) 2.5mA Aktuell - Ausgab 1.5A