Home > Produkter > Resistors > Duerch Hole Widerstände > MJ2001FE-R52
MJ2001FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft MJ2001FE-R52 mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number MJ2001FE-R52
Hiersteller Ohmite
Beschreiwung RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
(an US Dollars)
50000 pcs
Product parameter
Part Number MJ2001FE-R52 Hiersteller Ohmite
Beschreiwung RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 2967739 pcs Datenlabel Metal Devil Series
Kategorie Resistors Toleranz ±1%
Temperaturkoeffizient ±50ppm/°C Supplier Device Package Axial
Gréisst / Dimensioun 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serie Metal Devil® MJ
Resistance 2 kOhms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Aner Names MJ2001FER52 Operatioun Temperatur -
Zuel vun Terminatiounen 2 Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrik Standard Lead Time 18 Weeks Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate - Detailbeschreiwung 2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film