Home > Produkter > Kondensatoren > Keramik Kondensater > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft CDR35BP562BFURAJ mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number CDR35BP562BFURAJ
Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Part Number CDR35BP562BFURAJ Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 5950 pcs Datenlabel CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 100V
Toleranz ±1% Dicken (Max) 0.059" (1.50mm)
Temperaturkoeffizient BP Gréisst / Dimensioun 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Bewäertungen -
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 1825 (4564 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Abstand - Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate R (0.01%) Detailbeschreiwung 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Kapazitéit 5600pF Applikatiounen General Purpose