Home > Produkter > Kondensatoren > Keramik Kondensater > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft CDR34BP432BFURAJ mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number CDR34BP432BFURAJ
Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Part Number CDR34BP432BFURAJ Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 4225 pcs Datenlabel CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 100V
Toleranz ±1% Dicken (Max) 0.059" (1.50mm)
Temperaturkoeffizient BP Gréisst / Dimensioun 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Bewäertungen -
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate R (0.01%) Detailbeschreiwung 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapazitéit 4300pF Applikatiounen General Purpose