Home > Produkter > Kondensatoren > Keramik Kondensater > CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft CDR33BP152BFURAB mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number CDR33BP152BFURAB
Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Part Number CDR33BP152BFURAB Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 4108 pcs Datenlabel CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 100V
Toleranz ±1% Dicken (Max) 0.049" (1.25mm)
Temperaturkoeffizient BP Gréisst / Dimensioun 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Bewäertungen -
Verpakung Bulk Package / Case 1210 (3225 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate R (0.01%) Detailbeschreiwung 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Kapazitéit 1500pF Applikatiounen General Purpose