Home > Produkter > Kondensatoren > Keramik Kondensater > CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
CDR32BP681BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft CDR32BP681BFURAJ mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number CDR32BP681BFURAJ
Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 680PF 100V BP 1206
Product parameter
Part Number CDR32BP681BFURAJ Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 680PF 100V BP 1206 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 4940 pcs Datenlabel CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 100V
Toleranz ±1% Dicken (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperaturkoeffizient BP Gréisst / Dimensioun 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Bewäertungen -
Verpakung Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate R (0.01%) Detailbeschreiwung 680pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapazitéit 680pF Applikatiounen General Purpose