Home > Produkter > Kondensatoren > Keramik Kondensater > CDR31BP120BFURAB
CDR31BP120BFURAB
CDR31BP120BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft CDR31BP120BFURAB mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number CDR31BP120BFURAB
Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 12PF 100V BP 0805
Product parameter
Part Number CDR31BP120BFURAB Hiersteller Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschreiwung CAP CER 12PF 100V BP 0805 Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 5811 pcs Datenlabel CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorie Kondensatoren Voltage - bewäert 100V
Toleranz ±1% Dicken (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperaturkoeffizient BP Gréisst / Dimensioun 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Bewäertungen -
Verpakung Bulk Package / Case 0805 (2012 Metric)
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount, MLCC
Héicht - Sëtz (Max) - Eegeschaften -
Failure Rate R (0.01%) Detailbeschreiwung 12pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapazitéit 12pF Applikatiounen General Purpose