Home > Produkter > Inductors, Coils, Drénken > Fixed Inductors > 4379R-561JS
4379R-561JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft 4379R-561JS mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number 4379R-561JS
Hiersteller API Delevan
Beschreiwung FIXED IND 560NH 700MA 60 OHM SMD
(an US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Part Number 4379R-561JS Hiersteller API Delevan
Beschreiwung FIXED IND 560NH 700MA 60 OHM SMD Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 7759 pcs Datenlabel 4379(R) Series
Kategorie Inductors, Coils, Drénken Typ -
Toleranz ±5% Supplier Device Package -
Gréisst / Dimensioun 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) Schirmung Shielded
Serie 4379R Bewäertungen -
Q @ Freq 106 @ 25MHz Verpakung Tape & Reel (TR)
Package / Case 2-SMD Aner Names 4379R-561JS TR 650
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount
Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Fabrik Standard Lead Time 11 Weeks Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktivitéit Frequenz - Test 25MHz Induktivitéit 560nH
Héicht - Sëtz (Max) 0.140" (3.56mm) Frequenz - Self Resonant 240MHz
Detailbeschreiwung 560nH Shielded Inductor 700mA 60 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 Ohm Max
Der aktueller Rating 700mA Aktuell - Saturation -