Home > Produkter > Inductors, Coils, Drénken > Fixed Inductors > 160-270JS
160-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYBiller si nëmme fir Referenz.
kuckt Produkt Spezifikatioune fir Produktdetailer.
kaaft 160-270JS mat Vertrauen aus Components-World.HK, 1 Joer Garantie
Freet e Zitat
Part Number 160-270JS
Hiersteller API Delevan
Beschreiwung FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Bleif Free Status / RoHS Status Enthält Bleif / RoHS net konform
In Stock 3506 pcs
Referenz Präis
(an US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Part Number 160-270JS Hiersteller API Delevan
Beschreiwung FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Bleif Free Status / RoHS Status Enthält Bleif / RoHS net konform
Quantitéit Verfügt 3506 pcs Datenlabel 160(R) Series
Kategorie Inductors, Coils, Drénken Typ -
Toleranz ±5% Supplier Device Package -
Gréisst / Dimensioun 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Schirmung Unshielded
Serie 160 Bewäertungen -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Verpakung Bulk
Package / Case 2-SMD Aner Names 160-270JS BULK 50
Operatioun Temperatur -55°C ~ 125°C Mounting Type Surface Mount
Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Phenolic
Induktivitéit Frequenz - Test 100MHz Induktivitéit 27nH
Héicht - Sëtz (Max) 0.080" (2.03mm) Frequenz - Self Resonant 900MHz
Detailbeschreiwung 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Der aktueller Rating 1.295A Aktuell - Saturation -